
Торцювальна пила Metabo KGS 254 M (1.8 кВт, 254 мм) (602540000). Оригінал
- Нет в наличии
21 120 ₴
+380 (96) 033-74-84
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Торцювальна пила Metabo KGS 254 M (1.8 кВт, 254 мм) (602540000). Оригінал
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Metabo |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 16.3 кг |
| Габаритні розміри | 790х515х515 мм |
| Гарантія | 36 |
| Глибина пропилу (45°) | 47 мм |
| Глибина пропилу (90°) | 92 мм |
| Длина кабеля | 2 м |
| Дополнительно | підсвітка робочої зони, червоний лазерний маркер |
| Диаметр диска | 254x30 мм |
| Комплектация | пиляльний диск по дереву 48 зубів, 2 вбудовані розширення столу, торцювальний упор, затискач для заготовки, інструмент для зміни пиляльного диска, мішок для збору тирси, намотка кабеля |
| Мощность | 1800 Вт |
| Скорость вращения вала | 4500 об/хв |
| Ширина пропилу (90°) | 305 / 205 мм |
- Цена: 21 120 ₴









