
Эксцентриковая шлифмашина GEX 125-1 AE Bosch (250 Вт, 125 мм) (0601387500)
- Готово к отправке
- Код: 0601387500
3 954 ₴
3 499 ₴
-12%
+380 (96) 033-74-84
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Ексцентрикова шліфмашина Bosch GEX 125-1 AE (0.25 кВт, 125 мм) (0601387500). Оригінал
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Bosch |
| Вес | 1.3 кг |
| Пользовательские характеристики | |
| Амплітуда коливань / ходів | 2.5 мм |
| Гарантія | 36 |
| Диаметр диска | 125 мм |
| Применение | шліфування, полірування |
| Комплектация | блок системи мікрофільтрації (2609199133); шліфувальний папір K80 |
| Кількість коливань / ходів | 15000-24000 кол/хв |
| Обрабатываемый материал | дерево, метал, пластик |
| Мощность | 250 Вт |
| Скорость вращения вала | 7500-12000 об/хв |
- Цена: 3 499 ₴









